Loading…

Edona Llalloshi nuk njihet: Fytyra e saj pëson ndryshime

  • 22/07/2021 | 21:07

Edona Llalloshi nuk njihet: Fytyra e saj pëson ndryshime

Është një nga personazhet më të dashura për publikun kosovar.


Bëhet fjalë për Edona Llalloshin e cila ka vite që është pjesë e skenës muzikore.

Mirëpo, ndonëse gjithmonë ka treguar kujdes për paraqitjet e saj, si në klipe por edhe në përditshmëri, kësaj radhe edhe Edona Llalloshi ka treguar se është infektuar me aplikacionin më të famshëm të momentit “FaceApp”.

Këngëtarja ka edituar aq shumë fotografinë sa që nuk ngjason fare me atë që kemi parë deri sot.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë