Loading…

Efi e tregon tatuazhin në vendin intim

  • 21/05/2022 | 19:38

Efi e tregon tatuazhin në vendin intim

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Efi vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediet rozë, anipse ka kohë që ka dal jashtë programit të dashurisë.


Efi dhe pozat e saj provokuese po marrin përsëri vëmendje.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa ‘story’ në rrjetin social Instagram teksa, ka zbuluar edhe një tatuazh në vendin intim.

Përveç tatuazhit, ajo çka bie në sy janë edhe format super seksi të saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë