Loading…

Einxhel-Donaldit: Ti je po aq fallso si jashtë shtëpisë së Big Brother Vip

  • 25/01/2022 | 22:22

Einxhel-Donaldit: Ti je po aq fallso si jashtë shtëpisë së Big Brother Vip

Einxhel dhe Donaldi ka një javë që nuk kanë fare komunikim me njëri-tjetrin.


Pas një klipi të dhënë, Einxhel dhe Donaldi kanë debatuar sërish, derisa moderatorja është shprehur se tani i ka bërë “block” Donaldit për herë të dytë.

Madje, Einxhel i tha Donaldit se nuk e beson lidhjen e tij me Trixën, pra nuk i beson aktorit Veshaj.

Gjithashtu ajo e quajti Donaldin person fallso, ashtu siç e ka njohur edhe jashtë shtëpisë së Big Brother VIP.

“Ti je fallso po aq sa je jashtë. Ti nuk di të ndërtosh marrëdhënie me njerëzit, qoftë sentimentale, qoftë pune apo shoqëria”, u shpreh Einxhel ndaj Donaldit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë