Loading…

Einxhel flet për gjininë e bebit

  • 19/08/2022 | 20:15

Einxhel flet për gjininë e bebit

Monika Lubonja e nisi ditën e sotme me një urim për Einxhel dhe Dagz, që do të bëhen prindër në pak muaj.


Mes tjerash, ajo foli edhe për gjininë e bebit që, deri tash, mbetet e paditur.

Në lidhje më këtë gjë, për të parën herë është deklaruar edhe Einxhel.

Përkundër se vjen nga një profil gazetareje, ajo është marrë sërish me mediat, njëjtë siç veproi në raportimet për pritjen e ëmbël, të cilat i mohoi për javë të tëra rresht.

“Çfarë ndodhi me ishalla një djalë? Ndaje mendjen që të bien rehat dhe portalet”, është shprehur Einxhel.

Në një reagim tjetër, ajo ka bërë të ditur se gjininë nuk e di as vetë.

E vetmja që e di është halla, pra motra e Dagzit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë