Loading…

Einxhel rikthehet në shtëpinë e ‘Vëllait të Madh’ pas operacionit

  • 29/01/2022 | 13:50

Einxhel rikthehet në shtëpinë e ‘Vëllait të Madh’ pas operacionit

Banorja sapo është kthyer brenda “Big Brother VIP”. Einxhel Shkira pas operacionit është bërë sërish pjesë e banorëve.


Moderatorja po ndihet më mirë dhe tashmë Arjola, Monika dhe Beniada po i qëndrojnë afër.

Kujtojmë se, Einxhel u aksidentua dje e cila theu krahun dhe iu desh t’i nënshtrohet një operacioni.

Ndryshe, mbrëmjen e djeshme nga spitali, Eixhelit iu mundësua të nis zinxhirin e nominimive.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë