Loading…

Einxhel Shkira zbulon planet për sezonin e ri televiziv

  • 23/11/2022 | 08:05

Einxhel Shkira zbulon planet për sezonin e ri televiziv

Moderatorja e njohur shqiptare, Einxheh Shkira, sot ka zbuluar planet për sezonin e ri televiziv.


Përmes një postimi në “Instagram”, prezantuesja ka treguar se sezonin e ardhshëm televiziv do të këtë një projekt të saj.

Në video Einxhel është shprehur se këto premtime nuk do të mbahen vetëm në rast të ndonjë shtatzënie të dytë.

“Kjo nuk do të thotë që nuk do kemi një projekt televiziv sezonin e ardhshëm”, tha Einxhel.

“Do kemi shumë madje. Vetëm nëse mbes prap shtatzënë s’mbaj përgjegjësi për premtimet e mia”, shkroi ajo sipër videos. /Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë