Loading…

Einxhel vazhdon të mërzitet për Dagzin: Jam me fat që e kam njohur

  • 21/01/2022 | 11:34

Einxhel vazhdon të mërzitet për Dagzin: Jam me fat që e kam njohur

Einxhel po vazhdon të jetë e mërzitur pas daljes së partneri të saj nga BBV.


Dj kosovar Dagz u eliminua të martën nga shtëpia e famshme e Shqipërisë, Big Brother Vip.

Eliminimi i tij erdhi si pasojë e nominimit me zingjir të cilin kësaj radhe e nisi Arjola për shkak se fitoi provën javore.

Pas daljes së tij Einxhel vazhdoi të shfaqet mjaft e mërzitur dhe e prekur nga Donaldi i cili nuk e shpëtoi si shok që e konsideronte.

Ndërkohë sot ajo ka zhvilluar një bisedë me Trixën ku Einxhel u shpreh me shumë fat që e ka njohur Dagzin.

Ani pse fillimisht Einxhel rrinte shumë e ftohtë ndaj tij, pas shumë përpjekjeve Arbri e bëri për vete.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë