Loading…

Eixhel i bie ‘pishman’: Futet në shtratin e Dagz

  • 03/01/2022 | 16:02

Eixhel i bie ‘pishman’: Futet në shtratin e Dagz

Edhe pse Einxhel nuk u shpreh e kënaqur nga ajo puthje pasi thonte se nuk ishte e vetëdishme, duket se sot ka filluar ditën me pozitivitet.


E shtrirë në krevatin e Dagz-it ajo është mbuluar nga shumë puthje dhe përqafime.

Po Einxhel nuk po ndihet e lirë dhe kërkoi nga Dagz-i ta mbulonte me jorgan që mos ta shohin të tjerët.

Ndërsa në anën tjetër Dagz-i është shkrirë nga puthjet dhe përqafimet që ia dhuroi asaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë