Ekskluzive: Ministria i përgjigjet Eroll Salihut: Zgjedhjet në FFK më 15 janar, nuk ka zgjatje të mandatit për Agim Ademin

Pas kërkesës së sekretarit të përgjithshëm të Federatës së Futbollit të Kosovës, Eroll Salihu, i cili kërkoi ndihmën e institucioneve për situatën në FFK, ka ardhur edhe përgjigjja nga Ministria e Rinisë, Kulturës dhe Sportit, shkruan Gazeta Metro. Eroll Salihu kërkoi ndihmën e institucioneve të vendit për situatën në Federatën e Futbollit të Kosovës, e … Vazhdoni me leximin e Ekskluzive: Ministria i përgjigjet Eroll Salihut: Zgjedhjet në FFK më 15 janar, nuk ka zgjatje të mandatit për Agim Ademin