Loading…

Ekstradimi i Haradinajt në Serbi, rrezikon sigurinë në Ballkan

  • 08/04/2017 | 13:03

Ekstradimi i Haradinajt në Serbi, rrezikon sigurinë në Ballkan

Ish- deputeti i AAK-së, Burim Ramadani ka paralajmëruar se nëse Ramush Haradinaj ekstardohet në Serbi, jo vetëm që do ishte padrejtësi, por edhe do kishte pasoja të mëdha.


Sipas tij, një skenar i tillë nuk do të ishte më vetëm lojë, por do kërcënohej siguria rajonale e kolektive, përcjell gazetametro.net

Megjithatë, në fund Ramadani shprehi bindjen  e tij se një gjë e tillë nuk do të ndodhë.

Gjeni të plote publikimin e tij:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë