Loading…

Ekzekutohet biznesmeni shqiptar

  • 01/11/2021 | 08:24

Ekzekutohet biznesmeni shqiptar

Xhelal Reçi një biznesmen nga Laçi është ekzekutuar mëngjesin e sotëm, rreth orës 07:23 ,në afërsi të një banke.


Reçi, 60 vjeç, raportohet se është ekzekutuar pranë bizneseve të tij. Ai zotëronte një butik dhe një bar kafe në Laç.

Ndërkohë shërbimet e Policisë kanë rrethuar zonën, si dhe janë ngritur pika kontrolli, me qëllim kapjen e autorit, ndërsa në afërsi të lumit është gjetur dhe një makinë e djegur, raporton TopChannel.

Në ndihmë të Policisë lokale janë nisur grupe të FNSH-së dhe një grup i posaçëm hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë