Loading…

Vritet ish-zyrtari i policisë në Tiranë

  • 08/04/2017 | 21:48

Vritet ish-zyrtari i policisë në Tiranë

Një vrasje me armë zjarri ka tronditur kryeqytetin e Shqipërisë mbrëmjen e kësaj të shtune ku është ekzekutuar ish-drejtori i policisë së Vlorës, Artan Çuku, transmeton Gazeta Metro.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:45 në zonën e njohur si “Rruga e Kosovarëve” në Tiranë. Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin ku ndodhi krimi, ndërsa janë ngritur pika kontrolli në hyrje dhe dalje të Tiranës për të bërë të mundur kapjen e autorëve.

Artan Çuku ka mbajtur postin e drejtorit të policisë së Vlorës në periudhën 2012-2013. Viktima e atentatit, Artan Cuku ka mbajtur edhe detyrën e nëndrejtorit të policisë për krimet e rënda në Tiranë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë