Loading…

Ekzekutohet në stilin mafioz Qerim Kelmendi

  • 27/02/2020 | 08:58

Ekzekutohet në stilin mafioz Qerim Kelmendi

Në orët e mesnatës është vrarë Qerim Kelmendi.

Burimet e Insajderit, kanë bërë të ditur se Kelmendi është vrarë mbrëmë në fshatin e tij rreth mesnatës.

Policia ende nuk e ka konfirmuar zyrtarisht, Insajderi merr vesh Kelmendi është ekzekutuar në rrethana ende të paqarta.

Qerim Kelmendi është vëllau i Ibrahim Kelmendit, ish-anëtarit të Lëvizjes Popullore të Kosovës.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë