Loading…

Elbasan: Shpërthim i fuqishëm në Kombinatin Metalurgjik, detajet e para

  • 29/06/2021 | 08:13

Elbasan: Shpërthim i fuqishëm në Kombinatin Metalurgjik, detajet e para

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan, në zonën e Kombinatit Metalurgjik.


Nga të dhënat paraprake nuk raportohet për të lënduar, por bëhet e ditur që shpërthimi ka qenë aq i fuqishëm sa ka shkaktuar panik te banorët e zonës.

Mësohet se në një kompani private ka shpërthyer një bombol larg nga zona./tch

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë