Loading…

Eliminohet Milan, Atletico fiton dhe kualifikohet

  • 07/12/2021 | 22:58

Eliminohet Milan, Atletico fiton dhe kualifikohet

Milani është mundur 1-2 në shtëpi nga Liverpooli dhe është eliminuar nga Champions League.


Në anën tjetër, Atletico Madrid e ka mundur rivalin direkt Porton 1-0 për t’u kualifikuar si e dyta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë