Loading…

Eliona ‘shqyen’ bikinit: Kaq shumë…

  • 11/07/2019 | 23:02

Eliona ‘shqyen’ bikinit: Kaq shumë…

Modelja shqiptare, Eliona Pitarka ka hedhur dy fotografi në Instagram ku shihet vetëm me të brendshme.


Në foto ajo dukej seksi, por, sipas saj, i është rritur barku pak.

“Se si dreqin ve kaq shume bark gjate veres une, se marr vesh ???? Une fundja maksimumi 8-9 vakte ne dite ha”, janë fjalët që ua la fotove.

 

View this post on Instagram

 

Se si dreqin ve kaq shume bark gjate veres une, se marr vesh 🤔 Une fundja maksimumi 8-9 vakte ne dite ha 😅 Hej zot! 🤪

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

Sido që të jetë, me ca kile më shumë, apo, më pak, Eliona duket seksi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë