Loading…

Elita me Gjikon dhe prindërit e tij në plazhë: Moderatorja pozon me bikini

  • 11/08/2020 | 21:33

Elita me Gjikon dhe prindërit e tij në plazhë: Moderatorja pozon me bikini

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, po i shijon pushimet në bregdet.


Bazuar në disa postime është bërë e ditur se atje kanë shkuar së bashku me prindërit e Gjikos dhe shihet se po kalojnë mjaft mirë.

Gjatë pushimeve në bregdet ajo po e shfrytëzon rastin edhe për disa imazhe ku duket atraktive në bikini.

Eltia në foton e fundit duket me shumë stil ndërsa në sy sërish bie se ka shtuar peshë. Nuk dihet nëse Zëri kaq shpejt do të bëhet me motër ose vëlla.

 

View this post on Instagram

 

Thalassophile ?

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë