Loading…
Elita Rudi është shtatzënë, kjo fotografi tregon gjithçka |FOTO
  • 22/10/2018 | 18:01

Elita Rudi është shtatzënë, kjo fotografi tregon gjithçka |FOTO

Elita Rudi është një nga moderatoret më të dashura shqiptare, e cila së fundmi po komentohet gjithandej për shtatzëninë e saj.


Edhe pse ajo nuk e ka pohuar kurrë publikisht pritjen e ëmbël, gjatë ceremonisë së dasmës me reperin Gjiko muajin e kaluar, nuk kaloi pa u vënë re barku i saj i rrumbullakosur në fustanin e ngushtë.

Mirëpo në fotografinë e fundit, e veshur me një fustan të hapur tek këmba, Elita duket se ka shtuar peshë edhe pse duart sërish po i mbante tek barku.

Edhe pse ajo vazhdon ta fshehë barkun në postimet e saj, nuk mund të themi të njëjtën gjë për nurin e shtatzënisë, pasi ajo duket më e bukur se kurrë./gazetametro.net

 

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë