Loading…

Elita Rudi humb 20 kilogram për pak muaj: Tregon sekretin

  • 28/01/2022 | 12:09

Elita Rudi humb 20 kilogram për pak muaj: Tregon sekretin

Elita Rudi është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është nënë e dy fëmijëve Zërit dhe Botës së vogël.


10 muaj pas lindjes së vajzë, Elita ka treguar në Instagram se ka humbur 20 kilogramë.

“Peshorja e saj shënon numrin 60, që tregon peshën e saj të tanishme, ndërkohë ajo vet ka shkruar në mbishkrimin e videos: “- 20 kilogramë, 10 muaj pas lindjes”.

Më herët, Elita ka treguar në rrjetet sociale se dobësimi i saj lidhet me kujdesit në ushqim dhe ushtrimet në palestër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë