Loading…

Elita Rudi në gjendje të rëndë shëndetësore tash e disa ditë, kjo është gjendja e moderatorës

  • 22/06/2021 | 16:31

Elita Rudi në gjendje të rëndë shëndetësore tash e disa ditë, kjo është gjendja e moderatorës

Elita Rudi duket se nuk ka qenë mirë nga gjendja shëndetësore ditët e fundit dhe për këtë arsye ka përfunduar në spital. Moderatorja ka publikuar disa foto të saj, në të cilat shihet e shtrirë në një krevat spitali duke marrë serum.


Ajo ka treguar e ka pasur për disa ditë me radhë vështirësi shëndetësore dhe ka falënderuar stafin e mjekëve që është kujdesur për të në këto momente jo të lehta.

Gjithashtu ajo ju ka dhënë një këshillë të gjithë ndjekësve të saj në rrjete sociale duke shkruar:

“Mos harroni të kujdeseni për veten, shëndeti mbi të gjitha!”.

Modertaojra nuk ka zbuluar se çfarë i ka ndodhur, por ne urojmë që të jetë mirë e të mos ketë më probleme të tilla.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë