Loading…

Elita Rudi shfaq format trupore gjersa po shijon pushimet

  • 10/09/2019 | 15:25

Elita Rudi shfaq format trupore gjersa po shijon pushimet

Elita Rudi ka publikuar disa fotografi në të cilat duket shumë joshëse gjatë kohës që ajo po qëndron në pushime me bashkëshortin e saj reperin Gjiko, transmeton Gazeta Metro.


Ajo shfaqet në bikini ku tregon format e saj edhe pas lindjes së djalit të cilat janë ”për lakmi”

Elita ka kohë që nuk ka qenë aktive në televizionet tona pasi i është përkushtuar kujdesit ndaj djalit të saj të cilin e shfaq shumë shpesh në profilin e saj në Instagram./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë