Loading…

Elita Rudi shkon te grimerja me bikine

  • 20/05/2022 | 23:02

Elita Rudi shkon te grimerja me bikine

Prezantuesja në pauzë, Elita Rudi, po e mbanë gjallë imazhin e saj përmes fotove në rrjete sociale.


Kohë pas kohe poston foto dhe video kryesisht promovuese, duke treguar që është këndej pari.

Elita, ishte e pranishme edhe në sfilaten e Valdrin Sahitit, ku shfaq me një fustan mjaftë fë bukur.

Ndërkohë, siç mund ta shihni, tek grimerja paska shkuar e veshur me një të brendshme të lartë që ngjanë më bikine.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë