Loading…

Elita Rudi tregon si e refuzoi Besim Dina ftesën e saj: ‘Ma ka lon seen’

  • 03/12/2021 | 23:32

Elita Rudi tregon si e refuzoi Besim Dina ftesën e saj: ‘Ma ka lon seen’

Moderatorja Elita Rudi, e ftuar në një intervistë është pyetur nëse ndonjëherë e kanë refuzuar, shkruan Gazeta Metro.


Elita tha se nuk mban mend se është refuzuar në karrierë ndonjëherë, ndërsa tha se kjo ka ndodhur mbase me ndonjë ftesë për emision.

‘’Në intervistë më ka ndodh Besim Dina për shembull ma ka lanë seen’’, tha Elita./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë