Loading…

Ellie Goulding shtatzënë për herë të parë

  • 23/02/2021 | 20:29

Ellie Goulding shtatzënë për herë të parë

Këngëtarja po pret fëmijën e parë me partneirn Caspar Jopling.


Ellie Goulding është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të parë, shkruan Evening Standard.

Këngëtarja, 34 vjeçe, konfirmoi në një intervistë me Vogue Britain se priste një fëmijë me burrin e saj, Caspar Jopling.

Çifti, i cili u martua në York Minster në gusht 2019, kanë kaluar pjesën më të madhe të vitit të kaluar duke jetuar në Gloucestershire për shkak të pandemisë.

Hera e fundit që Goulding ndoqi një paraqitje të madhe publike ishte në Muzeun V&A në gusht për një performancë promovuese virtuale të albumit të saj të katërt, Brightest Blue.

Ajo i tha Vogue se “nuk kishte ide” se ishte shtatzënë në atë kohë dhe e zbuloi rreth përvjetorit të saj të parë të martesës në fund të gushtit.

“Ne bëmë një shfaqje. Isha shtatzënë dhe nuk kisha ide ”, tha ajo. “Kjo ishte rreth kohës kur Caspar dhe unë u larguam pak kur u lejuam për njëvjetorin tonë, dhe kjo është në thelb kur e morëm vesh. Ishte e çmendur sepse ishte përvjetori ynë i parë. Ky nuk ishte plani”.

Këngëtarja, e njohur për hitet e Starry Eyed dhe Burn, vazhdoi: “Mendimi për të mbetur shtatzënë nuk dukej sikur mund të ishte një realitet. Shtatzënia më bëri të ndihem njerëzore ”.

Duke folur për shtatzëninë e saj, ajo shtoi: “Ndodh me të vërtetë shpejt dhe pastaj pothuajse nuk e besoni në fillim. Ju jeni ende duke ngrënë të njëjtën gjë, dukenienjëjtë, për një kohë unë ndoshta isha në mohim”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë