Loading…

Elmi Reçica tregon nëse PDK e ka themeluar Vetëvendosjen (Video)

  • 19/04/2017 | 23:45

Elmi Reçica tregon nëse PDK e ka themeluar Vetëvendosjen (Video)

Deputeti i PDK’s, Elmi Reçica, ka folur për Vetëvendosjen dhe sondazhet e saj, ka thënë se PDK është e para, derisa LDK e dyta, kurse sipas tij, të tjerat vijnë pas tyre.


Reçica ka thënë se Shpend Ahmetin e ka etabluar në Prishtinë – PDK.

Derisa, për krijimin ne Vetëvendosjes, i pyetur se a ka dorë PDK-ja, ai i ka mohuar zërat, duke thënë se kjo lëvizje është krijuar në momentet e pakënaqësisë së bisedimeve të Vjenës.

Reçica këto komente i ka bërë në Televizionin Rrokum.

Për më shumë shikojeni videon e plotë:

https://www.youtube.com/watch?v=vgAzpbDdesY

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë