Loading…

Elvana Gjata ‘çmend’ fansat me fotografitë e fundit, kështu nuk e keni parë asnjëherë

  • 30/11/2022 | 08:08

Elvana Gjata ‘çmend’ fansat me fotografitë e fundit, kështu nuk e keni parë asnjëherë

Elvana Gjata është njëra prej këngëtareve më të dashura për publikun në Kosovë dhe Shqipëri.


Ajo vazhdon të jetë aktive si me projekte, ashtu edhe me mbrëmje muzikore.

Elvana sot ka publikuar foto joshëse, duke ekspozuar trupin.

E, këtë veshje ia ka përzgjdhur nga stilisti Valdrin Sahiti.

“Veshun me Vladrin Sahiti”, ka shkruat Elvana.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë