Loading…

Elvana Gjata ka diçka për t’i thënë Vjosa Osmanit pasi u shpall presidente

  • 05/04/2021 | 17:54

Elvana Gjata ka diçka për t’i thënë Vjosa Osmanit pasi u shpall presidente

Edhe këngëtarja nga Shqipëria ka bërë një postim në dedikim të Vjosa Osmanit. Pas zgjedhjes së saj presidente, Vjosa Osmani mori urime të shumta nga figura të njohura publike duke mos munguar edhe ato ndërkombëtare.


Elvana Gjata ka zgjedhur ta uroi përmes një postimi në Instagram teksa ka shkruar se është shumë e lumtur.

“Urime Presidente, e lumtur për ty Kosovë”, kanë qenë fjalët e artistes shqiptare.

Ndryshe, Vjosa Osmani është presidentja e dytë grua pas Atifete Jahjagës.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë