Loading…
Elvana Gjata ‘kall’ publikun: Bën lëvizje provokuese para tyre |PAMJE
  • 23/04/2019 | 15:31

Elvana Gjata ‘kall’ publikun: Bën lëvizje provokuese para tyre |PAMJE

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të pëlqyera në publikun shqiptar, transmeton Gazeta Metro.


Përveç që është aktive në skenën muzikore, ku sjell risi çdo ditë, ajo po këndon edhe në mbrëmje muzikore, sidomos jashtë kufijve shqiptar.

Së fundi Elvana ka mbajtur një koncert në një disko në Gjermani, konkretisht në Dusseldorf, ku ka qenë i mbushur me shumë shqiptarë që jetojnë atje.

Këngëtarja ka dhënë show për publikun aty, ku ka bërë twerk në sy të të gjithëve. Me lëvizjet që bën Elvana ka treguar se është shumë e zonja në kërcim.

Ajo ka vë në pah vithet e saj seksi dhe trupin e formësuar. /gazetametro.net

Shikoni videon më poshtë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë