Loading…
Elvana Gjata paralajmëron mbrëmje të zjarrtë në Prishtinë |FOTO
  • 09/07/2018 | 17:41

Elvana Gjata paralajmëron mbrëmje të zjarrtë në Prishtinë |FOTO

Kanë mbetur pak ditë nga koncerti livenga Elvana Gjata në Parkun e Bibliotekës Kombëtare në Prishtinë.


Edhe DJ Gamblemania do të jetë pjesë e koncertit.

Ky koncert tashmë është bërë edhe traditë e bankës ProCredit e cila është mbrapa tërë këtij organizimi madhështor.

Rehearsals 14.07.2018

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Elvana Gjata ka filluar përgatitjet për këtë koncert e këtë e mësojmë nga fotot që ajo ka postuar në rrjete sociale.

Ndërsa në një video, Elvana ka ftuar publikun në koncertin e datës 14 dhe se e ka marr malli pafund për publikun kosovarë.

1st day of rehearsals 14.07.2018 Prishtine

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Performanca e Elvanës do të shoqërohet me bend profesional dhe balerinë. Me hyrje falas, koncerti fillon në ora 19:00.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë