Loading…

Elvana Gjata shfaq bukurinë natyrale

  • 19/04/2019 | 22:13

Elvana Gjata shfaq bukurinë natyrale

Është një nga këngëtaret më të bukura të estradës, Elvana Gjata ka hedhur një fotografi në Instagram ku ka shfaqur bukurinë e saj natyrale.


Ajo shihet se pozoi nga afër, derisa flokët i kishte kapur me gërsheta.

Me një grim të lehtë, Elvana mahniti ndjekësit e saj, madje, shumë fytyra të njohura si Dhurata Ahmetaj e Kejvina Kthjella nuk mund të rezistonin pa e komentuar./gazetametro.net

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë