Loading…

Elvana Gjata tregon veshjen e parë që i ka bërë Valdrini

  • 20/05/2022 | 20:15

Elvana Gjata tregon veshjen e parë që i ka bërë Valdrini

Disenjatori i njohur, Valdrin Sahitit këtë të hënë pati organizuar një sfilatë për të prezantuar koleksionin e ri të veshjeve.


Pjesë e kësaj sfilat ishin fytyra të njohura të shoubizit shqiptar që parakaluan në tapetin e kuq.

Emisioni “Mirage” ndoqi nga afër këtë ngjarje ku bëri edhe intervista me fytyrat publike që morën pjesë.

Këngëtarja e mirënjohur, Elvana Gjata, ishte pjesë e kësaj sfilat ku për “Mirage” ndau shumëçka.

Ndër të tjera, ajo foli edhe për veshjen e parë që ia ka bërë Valdrin Sahiti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë