Loading…
Elvana zbulon bashkëpunim të ri me reperin e njohur nga Kosova
  • 14/03/2019 | 20:45

Elvana zbulon bashkëpunim të ri me reperin e njohur nga Kosova

Nuk kanë të ndalur befasitë në rrafshin e karrierës nga Elvana Gjata.

Këngëtarja do e publikojë shumë shpejt këngën e saj më të re, në bashkëpunim.

Elvana i ka bashkuar forcat me reperin Lyrical Son për këngën ‘Pa dashuri’ e cila do jetë edhe pjesë e filmit ‘Dy gisht mjaltë’ që sot dy javë do të lansohet në të gjitha kinematë shqiptare.

Pak nga ky projekt prej sekuencave te filmit, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram.

 

View this post on Instagram

 

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë