Loading…

Emily Ratajkovski provokon keq: Shfaqet e shtrirë në shtrat, të pasmet e saja marrin vëmendje

  • 22/05/2020 | 16:56

Emily Ratajkovski provokon keq: Shfaqet e shtrirë në shtrat, të pasmet e saja marrin vëmendje

Modelja e famshme,  Emily Ratajkovski, ka ndarë së fundmi me fansat një fotografi shumë provokuese, me të cilën nderoi ndjekësit e Instagram, transmeton Gazeta Metro.


Ajo u shfaq e shtrirë në krevat me të brendshme dhe me qenin e saj, pozë kjo e cila ia nxorri në pah të pasmet bombastike, të cilat nuk ja kemi parë asnjëherë deri më tani.

 

View this post on Instagram

 

Colombo’s nickname is Bo-doe-bo FYI

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Bukuroshja gjithashtu është duke shijuar me sukses biznesin e saj të bikinive./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë