Loading…

Emily Ratajkowski shfaqet përsëri provokuese me bikini

  • 24/09/2020 | 17:49

Emily Ratajkowski shfaqet përsëri provokuese me bikini

Emily Ratajkowski si gjithmonë vazhdon të mahnit me imazhe të ‘nxehta’.


Modelja ka vendosur që edhe kësaj here ta promovojë vet linjën e saj të modës, ku shihet të ketë veshur bikine dy pjesëshe nga sateni ngjyrë bezhë, shkruan Daily Mail.

Në fotografitë e publikuara në Instagramin e linjës së rrobave të banjës së Emilyt, ajo shihet duke modeluar ato në modele dhe ngjyra të bukura.

Ajo mori vëmendjen me poza të ndryshme provokuese, në njërën ndër to shihet me duar lart në flokët e saj ngjyrë kafe.

Në fillim të këtij muaji, ajo akuzoi fotografin e njohur Jonathan Leder për sulm seksual gjatë një sesioni fotografik në shtëpinë e tij më 2012.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë