Loading…
Emily Rataykovsky u largua nga stili i saj i zakonshëm dhe u kthye në një princeshë
  • 05/11/2018 | 18:09

Emily Rataykovsky u largua nga stili i saj i zakonshëm dhe u kthye në një princeshë

Modelja dhe aktorja Emili Ratajkovski është i njohur përpozimet e zhveshura për qilimin e kuq, por edhe për fotot e nudo të Instagram. Megjithatë, këtë herë ajo provoi se ajo mund të tërheqë vëmendjen pa treguar lëkurën e saj.


Premiera e filmit të ri ” Welcome Home”, i cili këtë fundjavë u mbajt në Los Angelos, u shfaq në një edicion përrallor dhe befasues.

Në fustanin rozë të stilit të vitet 80, nga dizejnatori Prabal Gurgun, Emily dukej si një princeshë përrallore dhe vodhi vëmendjen përsëri, edhe pse ajo u largua nga stili i saj i zakonshëm, transmeton gazetametro.net.

Por Emily nuk do të ishte Emily nëse nuk do ta tregonte një pjesë të lëkurës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë