Loading…

Emina Çunmulaj e uron burrin për ditëlindjen e tij

  • 22/07/2021 | 19:57

Emina  Çunmulaj e uron burrin për ditëlindjen e tij

Sot ka festë në familjen e modeles.


Bashkëshorti i saj i feston ditëlindjen.

Dhe, natyrisht se ajo e ka uruar përmes rrjeteve sociale ditëlindjen e partnerit.

Duke postuar një fotografi nga shtëpia e tyre luksoze ku edhe shihet pak një ambient festiv kryesisht balonat e fryrë ku shkruan urime ditëlindja.

“Urime ditëlindja, dashuria ime”, ka shkruar Emina Cunmulaj në përshkrimin e fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Ndërkohë, kujtojmë se çifti së shpejti do bëhen sërish prindër.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë