Loading…

Emina Cunmulaj kapet me Angjelina Hadërgjonaj: I thotë publikisht ‘të urrej’

  • 20/06/2019 | 17:40

Emina Cunmulaj kapet me Angjelina Hadërgjonaj: I thotë publikisht ‘të urrej’

Axhelina Hadërgjonaj dhe Emina Cunmulaj duket se kanë një lidhje miqësore më të ngushtë nga ajo që kemi menduar dhe këtë e vërteton komunikimi i  tyre në Instagram, transmeton Gazeta Metro.


Axhelina ka postuar një fotografi me bikini buzë deti dhe komenti i Eminës ka marrë vëmendjen mediatike, sepse modelja shqiptare i tha që e urren.

“A e përmenda që të urrej! Çfarë trupi!”, i ka shkruan Emina në fotot e publikuar, ndërsa bija e Albërisë ia ka kthyer me “Të dua”.

Më pas Emina shkruan se pas 4 ditësh do të shkojë në plazhin Saint Tropez ku po pushon Anxhelina, ndërsa e paralajmëron këtë të fundit të mos i afrohet:

“Do të vi aty për 4 ditë, mos mu afro me atë trup”

“Do të doja të dukesha si ty pas 2 bebeve”, ia ka kthyer Anxhelin duke shprehur lakmi për trupin e modeles./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë