Loading…

Emina Çunmulaj tregon sa para do dhurojë për të ndihmuar për Shqipërinë

  • 03/12/2019 | 10:18

Emina Çunmulaj tregon sa para do dhurojë për të ndihmuar për Shqipërinë

Të shumtë janë emrat e personazheve të njohura të televizionit dhe showbiz-it që u solidarizuan me të prekurit nga tërmeti dhe ndihmuan me sa mundësi kishin njerëzit në nevojë, transmeton Gazeta Metro.


Një prej tyre është edhe Emina Cunmulaj , e cila mbrëmjen e kaluar ka bërë të ditur shumë që dhuron.

Ajo ka telefonuar në emisionin “NIN” dhe zbloi se dhuron 10 mijë dollar.

Gjatë lidhjes direkte, Cunmulaj nuk mbajti dot lotët por premtoi se do të vijë së shpejti në Shqipëri për të bërë atë që ia do zemra.

Emina gjithmonë është përpjekur që të ndihmojë shqiptarët, pak kohë më parë ajo ndihmoi një familje në Shkodër./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë