Loading…

Eminem bën histori: Kënga e vitit 1999 hyen rekord në ‘Spotify’

  • 30/12/2021 | 17:42

Eminem bën histori: Kënga e vitit 1999 hyen rekord në ‘Spotify’

Njëri nga reperat më të suksesshëm të të gjitha kohrave Eminem, bën history në platformën e njohur të muzikës “Spotify”.


Albumi i tij “The Slim Shady LP”, i vitit 1999, deri tani ka grumbulluar mbi një miliardë klikime në Spotify, ku pas kësaj arritje ai e theu rekord në Spotify.

Reperi është artisti i parë që me albumet e tij kanë arritur të shënojnë histori.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë