Loading…
Eminemi thyen rekord me ‘Fall’
  • 16/11/2018 | 17:22

Eminemi thyen rekord me ‘Fall’

Janë bërë dy muaj prej kur reperi i njohur Eminem publikoi projektin e ri.


Eminem lansoi këngën “Fall”, të shoqëruar edhe me videoklip, që u prit mirë nga fansat e tij.

Ky projekt ishte pjesë e albumit të tij të fundit “Kamikaze”, album i cili arriti shifra të mëdha shitjesh në mbarë botën.

Kënga “Fall” për dy muaj nga data e publikimit ka marrë 100 milionë klikime në kanalin YouTube.

Njëherësh “Fall” është videoklipi i 31-të i këtij reperi që ka marrë kaq klikime./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë