Loading…
Emma Watson mund të kishte fituar Oscar për La La Land
  • 21/07/2018 | 12:16

Emma Watson mund të kishte fituar Oscar për La La Land

Emma Stone ka fituar e mund të ketë fituar edhe shumë çmime tjera, përfshirë edhe ato të Oscar për filmin tashmë shumë të njohur, La La Land.


Por ishte një Emma tjetër, që mund të ishte personazhi kryesor në këtë film, transmeton Koha.net.

Emma Watson, fillimisht ishte e përzgjedhura për të qenë pjesë e këtij filmi, por pasi kishte deklaruar se ishte shumë e zënë me një tjetër film, dhe se një kohë nuk do të qëndronte në Los Angeles, regjisori i filmit Damien Chazelle ndërroi aktoren.

Watson kishte thënë se kishte pasur dëshirë të madhe të ishte pjesë e këtij filmi, por rrethanat nuk e kishin lejuar.

Megjithatë, Emma Watson u bë pjesë e filmit “Beauty and the Beast”.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë