Loading…

Emocinohet Ronaldo, qan gjatë intonimit të himnit të Portugalisë

  • 24/11/2022 | 17:29

Emocinohet Ronaldo, qan gjatë intonimit të himnit të Portugalisë

Cristiano Ronaldo është parë teksa qan gjatë intonimit të himnit të Portugalisë, para ndeshjes me Ganën në Kampionatin Botëror.


Lojtari u dëgjua të këndonte zëshëm, teksa u vërejt që kishte shumë emocione.

Tashmë përballja ka filluar dhe pesë herë fituesi i “Topit të Artë” do të synojë që çështjet që e preokupuan me Manchester United t’i lërë anash.

Më poshtë gjeni videon ku portugezi shihet me lot në sy.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë