Loading…

Emocionon Stresi, publikon bisedën e fundit me Mehmet Qemën: Ty nuk të ruajti zoti, pa kuptim kjo jetë

  • 12/05/2021 | 14:06

Emocionon Stresi, publikon bisedën e fundit me Mehmet Qemën: Ty nuk të ruajti zoti, pa kuptim kjo jetë

Ai kishte një shoqëri të mirë me shumë nga yjet e shoëbizit shqiptar, veçanarisht me Stresin.


Ku ky i fundit publikoi në rrjetet sociale bisedën e fundit me mikun e tij dhe emocionoi të gjithë me fjalët prekëse.

“Mua po më ruan vëlla, ty s’të ruajti shumë, pa kuptim kjo jetë…U prefsh në paqe Tallman. Flm për respektin. Arkimedi të do fort, do të kujtoj me mall, ngushëllime familjes”, u shpreh reperi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë