Loading…
Enca, artistja e parë shqiptare me 2 milion ndjekës
  • 12/02/2019 | 13:14

Enca, artistja e parë shqiptare me 2 milion ndjekës

Këngëtarja Enca është e njohur për këngët e saj por edhe për linjat e saj të trupit për të cilat shumë shpesh kritikohet, transmeton Gazeta Metro.


E që është shumë e pëlqyer na deshmoi ajo vet në rrjetin e saj Instagram, ku ndau gëzimin e saj për 2 milionë fansat të cilët e ndjekin.Ajo ka shkruar se është e para me këtë shifër dhe se falenderon të gjithë ata që e perkrahin.

Enca së fundmi ka sjellë një bashkëpunim me Don Phenom, këngë kjo e cila është shndërruar në hit qysh në momentet e para të lansimit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë