Loading…

Enca gati për këngën e re: Publikon imazhe nga prapaskenat

  • 21/07/2021 | 21:50

Enca gati për këngën e re: Publikon imazhe nga prapaskenat

Këngëtarja sapo dha njoftimin për fansat.


Ajo ndau imazhe nga klipi muzikor në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Enca Haxhiu, postoi fotografi të reja derisa zbuloi përmes emotikonave se po sjell diçka të re pas këngës ‘Rakia’.

Ajo shihet e veshur me një fustan veror e cila ka shkruar ‘SUAVELE’ në përshkrimin e postimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Ndërkohë, ‘Rakia’ i ka arritur 2 milion dhe më shumë shikime.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë