Loading…

Enca Haxhia i hyn aktrimit: Skena të nxehta në filmin e ri

  • 14/08/2019 | 19:47

Enca Haxhia i hyn aktrimit: Skena të nxehta në filmin e ri

Aktori i njohur, Ermal Mamaçi, ka paralajmëruar edhe për një bashkëpunim tjetër të një filmi të ri.


Këtë e ka bërë të ditur vet ai duke postuar një foto në rrjetin social, Instagram, duke i’a bashkangjitur edhe një mbishkrim.

“Shikoni se kush po na bëhet aktore”, ka shkruar Mamaçi.

Madje, ka postuar në Instastory edhe pamje nga vendi i ngjarjes, duke treguar se si do duken disa nga pjesët e filmit.

Teksa, fotoja tjetër tregon edhe pjesët e ‘nxehta’ të filmit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë