Loading…

Enca ia vë flakën: Publikon foto provokuese vetëm në bikini

  • 05/04/2020 | 22:05

Enca ia vë flakën: Publikon foto provokuese vetëm në bikini

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia po e shfrytëzon periudhën e vetë-izolimit, për të pasur sa më shumë çasje tek fansat përmes rrjeteve sociale.


Ajo publikon thuajse çdo ditë fotografi apo video nga përditshmëria e saj, duke treguar se si po e përjeton periudhën e karantinimit.

Siç duket kjo periudhë e kantinimit edhe Encës është duke ia shtuar edhe më shumë kilogramët, gjë që po vërehet në imazhet që poston.

Eh, po çfarë të bëjë gjithë ditën ka shtëpia dhe pa aktivitete.

Ha, pi dhe rri, të gjitha ditët po rrotullohen rreth këtij drejtimi. E natyrisht që në kushte të tilla nuk është e vetmja Enca ajo që e ka ndier.

Sidoqoftë, prapë mbetet një femër e zjarrtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë