Loading…

Enca josh me bikini rozë pranë pishinës

  • 18/06/2021 | 08:09

Enca josh me bikini rozë pranë pishinës

Enca vuri në pah gjoksin në foton e fundit.


Enca Haxhia është emër shumë i lakuar në shtypin rozë, sidomos për paraqitjet e saj.

Këngëtarja, së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me bikini me ngjyërë rozë, në të cilat fokusoi gjoksin.

Teksa pozoi para pishinës, ajo tregoi se po e shijonte motin e ngrohtë dhe pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

“Kur ju i dëshironi atij më të mirën, por ju ishit më e mira”, shkruan Enca sipër fotografisë.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia është “Nashta”, kurse pritet që së shpejti të rikthehet me këngë të re.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë