Loading…

Enca lajmërohet nga Dubai: Pozon pa reçipeta e me dekolte të hapur

  • 22/10/2021 | 21:32

Enca lajmërohet nga Dubai: Pozon pa reçipeta e me dekolte të hapur

Ajo po vazhdon ende të festojë ditëlindjen.


Enca Haxhiu ishte në Dubai për të festuar ditëlindjen e saj të 26-të, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, siç duket festa e këngëtares vetëm se po vazhdon dhe kjo po shihet në postimet e saj në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë