Loading…

Enca me skena erotike në Gjilan: E turpshme ajo që bën me një mashkull në mes të skenës

  • 03/12/2019 | 10:41

Enca me skena erotike në Gjilan: E turpshme ajo që bën me një mashkull në mes të skenës

Enca ka elektrizuar publikun me skenat erotike që ka bërë në një lokal nate ku ajo po këndonte, në Gjilan, transmeton Gazeta Metro.


Këngëtarja Enca është shumë e dashur për publikun, ku këngët e saj klikohen shumë dhe dëgjohen shumë.

Ajo është shumë aktive në skenën muzikore, ku çdo ditë sjell diçka të re për fansat.

Përveç që është aktive në muzikë, ajo është aktive edhe në rrjetet sociale, ku aty publikon fotografi dhe video shumë erotike.

Në një mbrëmje muzikore që ka mbajtur në Gjilan, Enca ka dhuruar show për të pranishmit, duke bërë skena erotike me një mashkull.

Video shfaq Encën duke mbështetur të pasmet tek mashkulli dhe duke bërë lëvizje provokuese.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë